SKU: 5LCS-10-5CCT-DB
  • No Restocking Fee
LED 5-Complete 11.8 inch Dark Bronze Undercabinet Lighting
SKU: 5LCS-10-5CCT-DB
  • No Restocking Fee
(44 in stock)
Server Error
In stock items ship in 1-3 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
5CCT Adjustable Swivel Undercabinet, 10in, DB Finish
Product Specifications
Product Information
Brand: American Lighting
Brand Category: Undercabinet Lighting
Brand Product Description: LED 5-Complete, 120V, 5 Color Temperatures