SKU: 1601W36-101
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Himalayas LED 36 inch Black Vanity Light Wall Light
SKU: 1601W36-101
Choose options for pricing
Select Finish: Black
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(26 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Vanity Light
Brand Product Description: Himalayas Integrated LED 36in Black Vanity Light with Handcrafted Glass