SKU: TRC-12DRWO-BK
  • No Restocking Fee
Timber Ridge 1 Light 13 inch Satin Black Column Mount in White Opalescent, Deer Filigree
SKU: TRC-12DRWO-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
This piece is made-to-order and ships in 6-8 weeks.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" timber ridge column mount with deer filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Ground
SKU: TRC-12DRWO-BK
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V