SKU: EP-12HFWO-BZ
  • No Restocking Fee
Evergreen 1 Light 12 inch Bronze Post Mount in White Opalescent, Hummingbird Filigree
SKU: EP-12HFWO-BZ
Choose options for pricing
Select Finish: Bronze
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
This piece is made-to-order and ships in 6-8 weeks.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" evergreen post mount with hummingbird filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Post Mount
Shipping Method: Ground
SKU: EP-12HFWO-BZ
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: A-19
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V