SKU: CC-12HTN-BK
  • No Restocking Fee
Carmel 1 Light 10.25 inch Satin Black Column Mount in Tan, Hillcrest Overlay
SKU: CC-12HTN-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
This piece is made-to-order and ships in 6-8 weeks.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" carmel column mount with hillcrest overlay
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Ground
SKU: CC-12HTN-BK
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: A-19
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V