SKU: NYLM-5ST30XBBLE4/48
  • No Restocking Fee
iLENE Black Stem Mount Mini Cylinder Ceiling Light
SKU: NYLM-5ST30XBBLE4/48
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
5" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 2000lm, 40W, 3000K, Black, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming