SKU: NYLM-3ST35XWWLE4/48
  • No Restocking Fee
iLENE White Stem Mount Mini Cylinder Ceiling Light
SKU: NYLM-3ST35XWWLE4/48
  • No Restocking Fee
Out of Stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
In stock items ship in 1-4 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
3" iLENE 48" Stem Mount Mini Cylinder, 1500lm, 30W, 3500K, White, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming