SKU: EH-16EOF-AC
  • No Restocking Fee
Evergreen 1 Light 16 inch Antique Copper Pendant Ceiling Light in Off White, Empty
SKU: EH-16EOF-AC
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Copper
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
This piece is made-to-order and ships in 6-8 weeks.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
16" evergreen pendant without overlay (empty)
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: EH-16EOF-AC
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V