SKU: 1586P12-5-101
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Valira LED 12 inch Black Mini Pendant Ceiling Light
SKU: 1586P12-5-101
Choose options for pricing
Select Finish: Black
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(20 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Collection
Valira
Finish
Black
Color
Blacks
Product Specifications
Product Information
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Mini Pendant
Brand Product Description: Valira Integrated LED 12in Black Mini Pendant with Handcrafted Glass