SKU: 1587P12-5-624
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Lava LED 12 inch Brass Mini Pendant Ceiling Light
SKU: 1587P12-5-624
Choose options for pricing
Select Finish: Brass
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(39 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Mini Pendant
Brand Product Description: Lava Integrated LED 12in Brass Mini Pendant with Handcrafted Glass