SKU: 2800D20G-GT/RC
  • No Restocking Fee
Maria Theresa 6 Light 20 inch Gold Dining Chandelier Ceiling Light in Golden Teak, Royal Cut
SKU: 2800D20G-GT/RC
Choose options for pricing
Select Finish: Gold
  • No Restocking Fee
(24 in stock)
Server Error
In stock items ship in 1-2 business days.
  • Guaranteed Lowest Pricing
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
2800 Maria Theresa Collection Hanging Fixture D20in H25in Lt:5+1 Gold Finish (Royal Cut Golden Teak)
Product Specifications
Product Information
Brand: Elegant Lighting
Brand Category: Dining Chandelier
Shipping Method: Ground
SKU: 2800D20G-GT-RC
UPC: 848145049887
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: E12
Primary Number of Bulbs: 6
Total Number of Bulbs: 6
Voltage: 110V-125V