SKU: 3189-FM11 BLK-CLR
  • No Restocking Fee
Penn 1 Light 11 inch Matte Black Flush Mount Ceiling Light
SKU: 3189-FM11 BLK-CLR
  • No Restocking Fee
(31 in stock)
Server Error
In stock items ship in 1-3 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Collection
Penn
Finish
Matte
Color
Blacks
Product Specifications
Product Information
Brand: Golden Lighting
Brand Category: Flush Mount
Brand Product Description: Golden Lighting Penn 1-light Flush Mount in Matte Black
Shipping Method: Ground
SKU: 3189-FM11 BLK-CLR
UPC: 844375097537
Electrical and Operational Information
Dimmable: Yes
Lamping Features: Fixture Wattage: 1 x 60W(M)