SKU: V1800F24C/RC
  • No Restocking Fee
Primo 12 Light 24 inch Chrome Flush Mount Ceiling Light in Royal Cut
SKU: V1800F24C/RC
Choose options for pricing
Select Finish: Chrome
  • No Restocking Fee
(29 in stock)
Server Error
In stock items ship in 1-2 business days.
  • Guaranteed Lowest Pricing
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
1800 Primo Collection Flush Mount D24in H12in Lt:12 Chrome Finish (Royal Cut Crystals)
Product Specifications
Product Information
Brand: Elegant Lighting
Brand Category: Flush Mount
Shipping Method: Ground
SKU: V1800F24C-RC
UPC: 848145030274
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: E12
Lead Wire Length: 10 in.
Primary Number of Bulbs: 12
Total Number of Bulbs: 12
Voltage: 110V-125V