SKU: LFM102A13BN
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Parkedale LED 13 inch Brushed Nickel Flushmount Ceiling Light
SKU: LFM102A13BN
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(24 in stock)
Server Error
In stock items ship in 2-4 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
PARKEDALE, LFM102A13BN, Flushmount, 20W LED, Non-Dimmable, 1200 Lumens, 12 1/2" x 3 1/8"