SKU: GCM-12BC-MB
  • No Restocking Fee
Glasgow 2 Light 12 inch Mission Brown Flush Mount Ceiling Light in Blue and White Opalescent
SKU: GCM-12BC-MB
Choose options for pricing
Select Finish: Mission Brown
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Server Error
This piece is made-to-order and ships in 6-8 weeks.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" glasgow flush ceiling mount
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Flush Mount
Shipping Method: Ground
SKU: GCM-12BC-MB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 2
Total Number of Bulbs: 2
Voltage: 120V