SKU: CSSC17L30D1BK
  • No Restocking Fee
Cass LED 17 inch Black Flush Mount Ceiling Light
by AFX
SKU: CSSC17L30D1BK
Choose options for pricing
Select Finish: Black
  • No Restocking Fee
(100+ in stock)
Server Error
In stock items ship in 1-2 Business Days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Brand
AFX
Collection
Cass
Finish
Black
Color
Blacks
Product Specifications
Product Information
Brand: AFX
Brand Category: Flush Mount
Brand Product Description: Cass Ceiling LED 38W 4000Lm 120V - Black