SKU: V2090D32C/RC
  • No Restocking Fee
Influx 5 Light 32 inch Chrome Chandelier Ceiling Light in Royal Cut
SKU: V2090D32C/RC
  • Save 45% Off , while supplies last. Details
  • No Restocking Fee
(Only 5 in stock!)
Server Error
In stock items ship in 1-2 business days.
  • Guaranteed Lowest Pricing
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: Elegant Lighting
Brand Category: Chandelier
Shipping Method: Ground
SKU: V2090D32C-RC
UPC: 842814127524
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: G9
Lead Wire Length: 6 ft.
Primary Number of Bulbs: 5
Total Number of Bulbs: 5
Voltage: 110V-125V