SKU: 1586P60-3-101
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Valira LED 63 inch Black Chandelier Ceiling Light
SKU: 1586P60-3-101
  • Bulbs Included
(25 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Category
Chandeliers
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Chandelier
Brand Product Description: Valira Integrated LED 60in Black Chandelier with Handcrafted Glass