SKU: 1586P48-101
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Valira LED 47 inch Black Chandelier Ceiling Light
SKU: 1586P48-101
  • Bulbs Included
(18 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Category
Chandeliers
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Chandelier
Brand Product Description: Valira Integrated LED 48in Black Chandelier with Handcrafted Glass