SKU: 1717P50-624
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Solara LED 50 inch Brass Chandelier Ceiling Light
SKU: 1717P50-624
Choose options for pricing
Select Finish: Brass
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(53 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Chandelier
Brand Product Description: Solara Integrated LED 50in Brass Chandelier