SKU: 1715P70-10-624
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
Moon LED 70 inch Brass Chandelier Ceiling Light
SKU: 1715P70-10-624
Choose options for pricing
Select Finish: Brass
  • No Restocking Fee
  • Bulbs Included
(40 in stock)
Server Error
In stock items ship in 3-5 business days.
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: CWI Lighting
Brand Category: Chandelier
Brand Product Description: Moon Integrated LED 70in Brass Chandelier with Handcrafted Glass