SKU: AC11504-01S
  • No Restocking Fee
Octagonal Striped 11.5 X 7.5 inch White with Black Box, Set of 2
SKU: AC11504-01S
  • No Restocking Fee
(44 in stock)
Note: This product is sold per Set of 2.
Server Error
In stock items ship in 1-2 business days
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: Atlas Lighting & Home
Brand Category: Box
Brand Product Description: Octagonal Striped Box - Set of 2 White
Shipping Method: Ground
SKU: AC11504-01S
UPC: 748119165806
Dimensions and Measurements
Dimensions: 10 x 6.5 x 4 / 11.5 x 7.5 x 5
Height: 5
Length: 7.5
Weight: 4.75
Width: 11.5
Warranty and Specifications
Country of Origin: India
Prop 65: Yes
Warranty: 1 year limited warranty
Additional Details
Features:
  • sm 10in W x 6.5in D x 4in H lg 11.5in W x 7.5in D x 5in H